Psaníčka

Zdenka

Přihlášky na tábory LÉTO 2018, najdete v sekci NOVINKY

Lucka Rubíčková

Ahoj Zdenčo chci se zeptat jestli v pátek s holkama můžem přijet .

Lucka,Míša,Amča

Zdenka

Dobrá zpráva pro nás, horší již pro nepřihlášené . Již dnes 3.5. vyhlašuji stop stav zasílání jmenovitých přihlášek na tábor. Všechny tři turnusy máme plně obsazeny. Teď už jen zbývá těšit se na prázdniny, jak si je plně společně užijeme:o)

Luboš

Všichni členové Jockey Clubu Malý Pěčín mohou čerpat slevu až 50% na jakékoliv osobní účty v bance Waldviertler Sparkasse Bank AG.

tomasek

ahoj Zdeni. V pátek 26.2. nepřijdu na kroužek. Jsem nemocna. Valča

Šárka J.

Tábor se mi moc líbil, bylo to tam fajn. Vanesska je strašně roztomilá, už se nemůžu dočkat, až jí příští rok zase uvidím.

Zdenka

Krásný dobrý den přátelé, ozval se nám naše dodavatelka mrkve. Dáváme tedy dohromady seznamy odběratelů množství a četnost odběrů. Prosím napište mi kdo bude mít o mrkvičku zájem. Jezdit bude pravidelně každé 2 týdny,ale můžete brát i jeden pytel za měsíc:o) Cena 200Kč/25kg pytel

Zdenka

Fotečky z tábora jsou již na webu a FB, plnou verzi naleznete na http://cassio-pea.rajce.idnes.cz/Tabor_JCMP_2015_I._turnus_12.-18.7.2015/

Zdenka

Jo a ještě se vrátím k firemním tričkům a mikinám. Zde máte odkaz na webovky kde firma, od které kupujeme reklamní oděvy nakupuje textil.
www.adler.cz
pokud by jste si zde něco vybrali potřebuji barvu velikost zboží a barvu výšivky. Já zboží poptám obratem zašlu cenu,a když mi to potvrdíte objednám a o poštovné se rozdělíme termín na objednávky nechám do konce července. Může být? Těším se na vaše přání :o)

Zdenka

Pro nás to byl také krásný týden s partou bezva táborníčků, skvěle poslouchali, byli opravdu spolehliví a vychovaní. Dobře jedli, hlavně ty šunkofleky to poznaly:o) a Lído vždiť mí víme:o) Darcy je tvá srdeční záležitost. Doufám že vás zase někdy v Pěčíně uvidíme. Fotky se zpracovávají, jen co budou zformátovány,
zveřejníme je na webu.

lída k.

Perfektní tábor !!!

anonym

To už se na to moc těším! :-)

Zdenka

Dobrý den, výcvik je postaven systematicky pro úplné začátečníky, pokročilé jezdce až po profíky. Budete rozděleni do skupin dle schopností, jako na lyžařském kurzu a s každým táborníčkem se bude individuálně pracovat. Mladším dětem jsou vyhrazeni poníci. Čeká nás ukázka zápřeže když bude počasí pojedeme plavit a když nebude pršet vyrazíme s koníky na celodenní výlet. Připraven je rozmanitý program:o)

anonym

Dobrý den,
Chci se zeptat: to budou dva jezdci na 1 koně? Nebo jakto bude? :)
A muzou nekteri jezdit sami?:)))))

zdeňka

Nástup na tábor je mezi 15-16hodinou ať se stihnemem v klidu ubytovat a ještě zajít do stáje před večeří. Odjezd z tábora je v sobotu mezi 10-11hodinou. Ráno se vklidu nasnídáme dojdeme posbírat věci do stáje rozloučit se s koníky a pomali uklidíme kulturní dům.
Už se na vás na všechny moc těčíme:o)

anonym

Dobrý večer,
mohu se zeptat na kolikatou hodinu tam mame v neděli být? :)

Zdenka

Foťák si určitě vzít můžete budemem moc rádi za dokumentaci, míváme několik foťáků, ale pro plné vytížení nestíháme fotit tolik, kolik by jsme si přáli:o)

Andrea

Dobrý den,
mohu se zeptat, jestli nás tam někdo bude fotit? Nebo si můžeme vzít foťák? Abych měla na tabor vzpominky :)
Už se nemohu dočkat :)!

Zdenka

Mobil na táboře je zbytečný, pokud budete chtít volat domů nebo rodiče Vám vedoucí mají telefony pořád u sebe a rádi vás s rodinou spojí. Mobilní telefony narušují plynulí chod táborové atmosféry. Na tábor jedeme především bavit se učit se jezdit a zažít spoustu legrace ne smskovata achatovat:o)

Lída

Můžeme si vzít mobil s sebou na tábor?