Paní Zdenko,, moc gratulujeme k pěknému hřebečku .Dona vypadá v pohodě tomu jsme moc rádi. S pozdravem Hofírkovi
Komentáře
Dona
Paní Zdenko,, moc gratulujeme k pěknému hřebečku .Dona vypadá v pohodě tomu jsme moc rádi. S pozdravem Hofírkovi