Langeta "Lány"

Langetka čteno Lanžetka byla jediným zástupcem plemene Anglický plnokrevník v naší stáji:o) prodána do Teplic roku 2011.

Je překrásný kůň s ušlechtilou hlavou, to takový náš nový starý přírůstek :o). Nejprve u nás byla pouze ustájena a po skvělých zkušenostech jsme ji odkoupili, do našeho stáda patří od 1.března 2007:o). Její životní pouť začíná daleko od Vysočiny, a totiž v Národním hřebčíně ve Slatiňanech. Za svůj život odchovala 2 hříbata a jejich sportovní výkovost dosahuje S úronvě v parkuru. U nás je využívána především dětmi a je to 100% provozáček, neleká se ničeho. Občas si odskočí na nějaké blízké kolbišťátko na malý parkurek či drezurka, ale zevšeho nejvíc miluje couračku s dvounohým parťákem přírodou.Nevyhovuje ji vélké stádo a nejradši je sama i ve výběhu se drží bokem a čeká co na ni kde zbyde. Proto jsme se rozhodli ji nabídnout k prodeji, se vzrůstajícím počtem koní v základním stádě citíme že Langetka u nás není šťastná a zasloužila by si za své oddané služby jinou rodinu.
 

Tak Langetka už našla nový domov. Budem věřit, že se jí líbí a i nový majitelé s ní budou spokojeni jako jsme byli my:o) třeba souběh osudu nám dovolí ji navštívit.

Vložil: