Ing. Zdeňka Koutná- Já:o) Zdeňka

Předsedkyně Jockey Clubu Malý Pěčín

Narodila jsem se krásného dne 29.června léta páně 1984 v Dačicích, dostala jsem jméno Zdeňka po své babičce a mamince :o))) Studovala jsem základní školu v Dačicích, poté Střední odbornou školu veterinární  v Českých Budějovických s následným pětiletým programem na vysoké zemědělské škole. Dnes jsem úspěšným apsolventem Jihočeské univerzity a mohu se pyšnit titulem Ing:o) 
Pracuji na plný úvazek - do roztrhání těla u koníků a pro zpestření volných chvil chodím do zaměstnání ke kravičkám, kde působím jako zootechnička mezi partou skvělých lidí. 

Mezi moje největší a skoro jediné zájmy patří koně a báječní lidé kolem nich. Mám tu čest vlastnit kobylky  Cassio-Peu, kterou v současné době jezdecky připravuje Martét a mladou Zrzečku, se kterou se pro její nízký věk do sportu nepospíchá. Většinu času bohužel netrávím v sedle, ale jako manažer a trenér našich svěřenců. Vymýšlím jak a co dělat lépe,aby se koníci měli alespoň tak dobře,jako v současné době, pokud příležitost dovolí, tak snad i o něco lépe. Když už se do sedla vyhoupnu, nejčastěji sedlám Glenču, klisnu ČT s excelentním původem a chody, která je mou srdeční záležitostí. Snad proto, že je mi její povaha tak podobná ( je jiná než ostatní, nedůvěřivá a přesto v ní dřímá neuvěřitelný potenciál, který se jen těžko, velmi pomalým a citlivým tréninkem, prezentuje veřejnosti)
JC Malý Pěčín jsem společně s dětmi vybudovala a snažím se, v zájmu všech, stát v jeho čele.
Všechny zájemce o návštěvu zvu na prohlídku naší stáje a ušlechtilých koní. Panuje zde  rodinná atmosféra, bez ohledu na komerce, a každý zde najde to své. Klid a možnost relaxace.

Vložil: